• Shqip
 • English
 • E diel, 20 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rrjeti po zien se gotat e reja të McDonald’s janë me pozicione intime


  Gotat e reja të McDonald’s janë si ato fotot në internet që duhet t`i shikosh dy herë, për të kuptuar që s`është ashtu siç duket. Në imazh shfaqen një vajzë dhe një djalë që duken në çaste intime, por nëse e rrotullon gotën kupton që po shkëmbejnë thjesht një puthje në faqe.

  Për ta kuptuar më mirë, shiko fotot.

   

  Thuhet se ato janë prodhim për rrjetin e kompanisë në Japonim, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar nga McDonald’s për të sqaruar situatën. Deri sa të sqarohet, ju bëftë mirë pija e tyre nëse ju qëllon ta blini këto ditë.

  *Ky post u përshtat nga Cosmopolitan dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]