• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Moti Të gjitha

  Rriten temperaturat në mesditë, shihni tabelën si do jetë moti në çdo qytet


  Sipas MeteoAlb: Kthjellimet MBIZOTEROJNE ne pjesen me te madhe te vendit. POR oret e mesdites dhe pasdites sjellin vranesira kalimtare ne zonat malore, duke e lene Ultersiren Perendimore ne ndikimin e motit te kthjellet.

  Temperaturat e ajrit do të MBETEN konstante ne mengjes, POR do te pesojne rritje ne mesdite duke u luhatur nga 7°C deri në 29°C.

  Era do te fryjë lehte në tokë dhe deri mesatare ne det me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë./ Tiranapost.al. 

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post