• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 11 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rrëfehet Jennifer Lopez: Regjisori donte të më shikonte gjoksin


  J.Lo pozoi për “The Hollywood Reporter” ku tregoi për herë të parë se edhe ajo, si shumë të tjera ka qenë viktimë e ngacmimit seksual. “Shkova në një takim me regjisorin e një filmi dhe ai më kërkoi të hiqja reçipetat që të më shikonte gjoksin”, tregoi Jennifer që sigurisht nuk kishte pranuar.

  “Nuk ishim në xhirim ende. Thashë me vete: Do t`i shikosh në sheshxhirim, por jo sot, sot nuk ka kuptim”, ka treguar J.Lo duke shtuar se në dhomë me ta ndodhej dhe kostumografia.

  Tani bëni llogaritë në ç`filma ka dalë zhveshur Jennifer për të gjetur regjisorin që e ka ngacmuar.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post