• Shqip
 • English
 • E martë, 19 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Filma Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Roli i ri i Tom Hanks do na shkojë mu në shpirt ne fëmijëve të rritur me Pinokun


  Fituesi i çmimit ‘Oscar’ mund të jetë në përfundim të bisedimeve për të luajtur zdrukthëtarin e famshëm në filmin e ardhshëm të Disney.

  Sipas ‘Variety’, Tom Hanks mund të jetë personazhi i duhur për rolin e Geppettos në filmin ‘Pinocchio’.

  Foto nga Google

  Vitin e ardhshëm Hank pritet të ketë një axhendë të ngjeshur me role në tre prodhime të ndryshme kinematografike.

  Foto nga Google

  Përveçse do të rikthehet me personazhin Woody në kapitullin e katërt të ‘Toy Story’, do të luajë në Greyhound, një film që ka në qendër Luftën e Dytë Botërore si dhe në një tjetër film ende pa titull, ku do të ketë rolin e Z. Rogers, pastorit amerikan të viteve ’60 që magjepsi televizionin amerikan.

  Foto nga Google

  Xhirimet e ‘Pinocchio’ do të nisin në verën e vitit të ardhshëm. Deri tani nuk është zbuluar ndonjë detaj më shumë nga filmi.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post