Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Robbie Williams i tregon të bijës këngën e tij, por ajo do Beyonce


Këngëtari Robbie Williams është ulur para lap topit bashkë me të bijën, Theodore Rose, dhe po i tregon gjithë krenari një prej këngëve të tij hit “Rock DJ”.

Kids these days 🙄

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

I bindur që ajo do mahnitet dhe do adhurojë krijimet e babit të saj që e adhuron gjithë bota… por që asaj s’iu bëka shumë vonë. “Babi mund të vendosësh një këngë të Beyoncè?”, ia pret ajo hovin. Shikimi i Robbie-t pas kësaj i thotë të gjitha. “Fëmijët e sotshëm”,  shkruan ai poshtë videos në Instagram. Ka se ç’të thotë tjetër?

Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Klaudeta Skënderasi.

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]