• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rita Ora ia paska kaluar Bleonës. I ngriu vezët para saj


  Bleona s`qenka shqiptarja e parë që ngrin vezët. Rita Ora i paska ngrirë para saj, për të pritur burrin e duhur. E ka zbuluar sekretin në intervistën për “Sunrise”. Ajo tregoi se ka menduar herët për fëmijët, duke i ngrirë vezët deri sa të vijë koha e duhur. Pak herët e ka bërë këtë gjë, pasi ende nuk ka mbushur 27 vjeç. Mbase s`do ta kishte thënë asnjëherë, se kjo është diçka krejt private, por pasi Bleona e bëri një pjesë të procesit në mes të Instagramit, përse të mos e zbulonte dhe Rita?

  (Bleona Qereti, foto nga Instagrami)

  Të gjithë ata që shkruajtën se Bleona ishte e para që e bëri duhet të shtojnë fjalët “që e bëri në publik”, se Rita i paska siguruar me kohë vezët e saj.

  Përshtatur nga: Daily Mail

  F.H/Tiranapost.al

  Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post