• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Rinisin kërkimet për gjetjen e të riut që ra te “Shpella e Pëllumbasit”


  Polumbarët e RENEA-s kanë rinisur kërkimet për gjetjen e 20 vjeçarit Xhorxho Seferi i cili ra ditën e  djeshme në vendin e quajtur “Shpella e Pëllumbasit”.

  Sipas policisë Seferi mund të jetë marrë nga rrjedha e lumit Erzen.

  Kujtojmë se ditën e djeshme dy të rinjtë Faboi Dukagjini dhe Xhorxho Seferi ranë prej një lartësie në grykën e lumit Erzen, fal ndërhyrjes së policisë u bë e mundur nxjerrja e njërit prej tyre, 21 vjeçarit Fabio Dukagjini./Tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post