Showbiz Te gjitha TIP top

Rikthehet Jonida Shehu, 1 muaj pas largimit nga “Pasdite në Top Channel”


Postimi i saj i fundit në Instagram ishte bërë në 18 tetor. Pas largimit nga programi i “Pasdites në Top Channel”, ku ishte moderatore dhe autore, Jonida nuk kishte dalë askund. As në Instagramin e saj. Pavarësisht se e sotmja është një ditë gri, ajo është nisur për diku me makinë. Flokët gjysmë të kapura, buzët të kuqe dhe në timon.

(Postimi i Jonidës)

Menjëherë ndjekësit i kanë kërkuar rikthim në televizion. Po a mund të jetë një foto e postuar pas një muaji, sinjal për rikthim?

(Postimi i Jonidës)

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]