• Shqip
 • English
 • E martë, 28 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Rikonstruktohen kabinat në Tiranë, dhe në këto zona do të ndërpritet energjia elektrike nesër dhe pasnesër


  OSHEE ka njoftuar se vazhdon puna për rikonstruksionin e kabinave dhe njofton qytetarët se në disa zona do të ketë ndërpreje të ernergjisë elektike.

  Ndërprerja do të behët neser datë 26 gusht dhe pasnesër më 27 gusht.

  Ja zonat dhe oraret ku do të ndërpritet energjia elektrike sipas njoftimit të OSHEE:

  26 gusht
  09:00-15:00
  rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht. rruga “Bajo Topulli” pranë Kryegjyshatës

  09:00-12:00
  rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”

  09:00-13:00
  rruga “Hasan Ceka” pranë rrugës “Don Bosko”.

  27 gusht
  09:00- 15:00
  rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Dëshmorët e 4 Shkurtit”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Marie Logoreci”, rruga Sadik Petrela pjeserisht

  09:00-13:00
  rruga “Eshref Frashëri” /Tiranapost.al/

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post