• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Rihanna vishet e lyhet si ato, por aziatiket shpërthejnë në kritika


  Rihanna pozoi për kopertinën e Harper`s Bazaar të Kinës dhe u vesh e u lye si aziatike. Mirëpo aziatiket kanë shpërthyer me kritika në rrjet për Rihanna-n që e akuzojnë për përvetësim kulturor dhe për Bazaar.

  “Jam aziatike dhe ndihem e ofenduar. E di që Rihanna-s nuk i intereson mendimi im. Ky rast provon mungesën e respektit që ata kanë për kulturën tonë. Nëse donin të promovonit pamjen aziatike merrnit një artist nga vendi ynë”, shkruan dikush, kurse një tjetër e akuzon se Rihanna as nuk e ka idenë se çfarë ka veshur.

  Kurse Rihanna-s, vërtet që nuk i ka interesuar pasi deri tani nuk ka reaguar.

  *Ky post u përshtat nga News Sky dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post