• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Richard Gere u bë baba për herë të dytë


  Richard Gere, fiks pas gjysmë viti bën plot 70 vjeç. Sipas mediave të huaja, thuhet se prej disa ditësh ka ardhur në jetë fëmija e tij i dytë. Edhe këtë herë djalë. Nuk dihet asnjë informacion tjetër rreth të sapolindurit.

  SI për Richard, ashtu edhe për partneren e tij Alehandra Silva, vogëlushi është fëmija i dytë, pasi të dy janë bërë prindër nga martesat e mëparshme.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.