• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Renee Zellweger përgjoi në tren tre njerëz që e shanin dhe ende s`e ka harruar atë ditë


  E ulur një ditë në tren në Londër pas saj, dy gra dhe një burrë, diskutonin për aktorët e Hollivudit se sa idiotë ishin e sidomos, ajo, Renee Zellweger, pa e ditur që ishte ulur pranë tyre.

  In the past: The 50-year-old actress sat down with SiriusXM's Jess Cagle to discuss the humiliation she endured after rumors sparked that she had plastic surgery following a red carpet appearance five years ago; seen in 2014
  Dalja që diskutonin në tren, pak kohë pas ndërhyrjes

   

  “Si mundi t`ia bënte atë fytyrës së saj? A e njeh veten tani? Ajo s`është më vetvetja”, diskutonin ata, njëri e hidhte e njëra e priste.

  Vendosi t`u dilte para dhe zotëria u habit. “Uau qenke ti? Po nuk paske ndryshuar, dukesh vetvetja”, e kishte rregulluar situatën ai.

  Por kjo histori ia prishi ditën e madje i kujtohet edhe sot që kanë kaluar 5 vjet.

  Renee e bëri një ndërhyrje në fytyrë, në atë kohë dhe më pas parakaloi në një tapet të kuq.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post