• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Politikë Të gjitha

  Pakti politik/ Jozefina Topalli e komenton si ‘marrëveshje’ të fshehtë Rama-Basha


  Konsensusin e papritur të sotëm opozitë-mazhorancë për Reformën Zgjedhore, ish-n/kryetarja Jozefina Topalli e lidh me një ‘marrëveshje’ të fshehtë mes dy liderëve, Ramës dhe Bashës.

  Topalli shkruan në Facebook se, Rama dhe Basha janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit pasi u pushua çështja në gjykatë kundër liderit demokrat.

  Kujtojmë se një ditë më parë, turpi gjykues pushoi çështjen e lobit rus të ngritur kundër PD, për shkak të mungesës së provave./ Tiranapost.al

  Reforma Zgjedhore/ Arrihet marrëveshja me opozitën

  Lobimi rus i PD-së/ Gjykata pushon çështjen, Ristani: Ishte e montuar politikisht, por çfarë ndodh nëse dëshmon Nick Muzin?

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post