• Shqip
 • English
 • E shtunë, 25 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Amvisa Perfekte Lifestyle Të gjitha TIP top

  Receta për bukë me kungull, sheqer e kanellë


  E butë, e ëmbël, me kungull dhe e spërkatur me sheqer e kanellë, kjo bukë ju sjell shijen e vjeshtës, totalisht të parezistueshme dhe vegane. Recetën mund ta shihni në videon më poshtë:

  O.Zh/Tiranapost.al/

  Na kontaktoni: [email protected] /

  +355684081690

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post