• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Receta për 5 minuta, në një festë thuajse private


  Po të mos ishte për shoqen e ngushtë Xhemi Shehu, që i postoi e para fotot, ndoshta nuk do ta dinim që Arbana Osmani po organizonte një festë për daljen e librit të saj të ri “Receta për 5 minuta”. Sepse ndryshe nga festat e ngjashme, ku ftohet gjithë Tirana, Arbana ka preferuar një darkë me më pak njerëz, shumë më pak në fakt, në verandën e shtëpisë së saj, në vendin ku është “prodhuar” i gjithë libri. Por edhe pse në shtëpi, festa ka qenë me një dekor shumë glamour nga “Geraldina Sposa”, një përrallë e bukur, siç e ka quajtur Xhemi në postimin e saj të parë.

  Ndjekur fill nga një i dytë qe na lejon të shohim edhe pak më shumë dhe të shohim se si ndizen të parat drita festive për këtë fundvit./Tiranapost.al

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post