• Shqip
 • English
 • E martë, 15 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Receta e Tunës dhe Patrisit ka tre përbërës


  Receta e jetës cilësore të Tunës dhe Patrisit ka vetëm tre përbërës. Dy na i tha ai, kurse të tretin e shkruajti Tuna pa iu dridhur dora fare.

  “Dashuri dhe Fitnes”, shkruan Patrisi dhe Tuna plotëson recetën në koment duke shkruar: “Dhe seks”.

  Ndërkohë që portalet rrinë rrinë dhe e nxjerrin ndonjë lajm ndarjeje të çiftit, Tuna dhe Patrisi vazhdojnë në terezinë e tyre me këtë recetën.

  Ky post është publikuar në Tiranapost.al dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]