• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 16 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Të gjitha Tv/Media

  Reagimi i Blendit pas sloganit: E duam arsimin të shkëlqejë si koka e Fevziut


  “Dua që arsimi në Shqipëri të shkëlqejë si koka e Blendi Fevziut”, shkruhej në një nga pankartat e studentëve sot para Parlamentit.

  Dhe duket se Fevziu e ka marrë me shumë sportivitet, ai madje e ka postuar në profilin e tij në Instagram dhe ka marrë plot komente./ E.D – Copyright Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]