• Shqip
 • English
 • E diel, 26 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lajme shkurt

  Ramës i bie një 7, po s’qenka akoma haber qeverie


  Kështu do të përkthehej çdo numër 7 në një fall me letra apo në një filxhan të kthyer. 7 është një haber qeverie. Por edhe pse ndryshimet në qeveri priten me ditë, Rama ka marrë një tjetër 7 dhe haberet jane sportive.

  Sot kryeministri ndodhet në Torino për ndeshjen Juventus-Lazio, ku ka takuar Ronaldon, ka bërë foto me të, ka marrë dhe dhuratë bluzën e Ronaldos me emrin e tij dhe me numrin 7. Presim 7 tjetër tani…

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post