Kryesore Politikë Te gjitha

Rama publikon raportin e dëgjesave me qytetarët e Fierit: Ja shqetësimet e tyre kryesore


Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë të dielë raportin e dëgjesave dhe ankesave që vijnë nga qytetarët për qarkun e Fierit.

Bie në sy se për qytetarët fierakë shqetësimi më i madh lidhet me përfundimin e procesit të legalizimeve, ndjekur nga mbetjet dhe menaximi i tyre. nuk mbeten pas as shqetësimi lidhur me përfundimin e projektit për rehabilitimin e qendrës së qytetit apo edhe të projektit të ujësjellës-kanalizimeve.

Në postimin e tij, ashtu siç është bërë tashmë e zakonshme, shefi i qeverisë ka ndarë edhe rarportin e rezultateve të zgjedhjeve për çdo bashki të këtij qarku.

Statusi i plotë:

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport??

Faleminderit

20728007_10155048296061523_6495234171291148429_n 20728162_10155048296076523_7919220098527135403_n 20770108_10155048295906523_8913826299243848225_n 20799886_10155048296201523_7681656617292876984_n

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *