Kryesore Personazh Te gjitha

Rama, Linda dhe Zaho lënë Dhërmiun për disa orë…


Në shëtitoren e Himarës ka tërhequr vëmendjen e pushuesve veçanërisht një familje. Kryeministri së bashku me Lindën dhe Zahon po pushojnë këto ditë në Dhërmi, por mesa duket në mbrëmje i ka marrë malli për pak atmosferë qyteti dhe treshja ka preferuar të shëtisë në këmbë në pedonalen e Himarës. Mami Linda dhe Zaho pothuaj janë veshur njësoj këtë herë, por edhe babi Edi është në të njëjtin stil, këmishë e derdhur lino siç preferohen në mbrëmjet e verës./Tiranapost.al

Rama foto logo

Komento:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *