• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Maj 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Histori Personale Të gjitha

  Rama lajmëron spotin e emisionit të ri në ERTV/ Kush është vajza me kurriz që e realizon?


  Një emision i ri me histori shqiptare, me histori të vërtetë dhe me njerëz realë që do transmetohet në ERTV. Kryeministri Rama ka postuar videon me spotin ku shfaqet titulli i emisionit: ‘Njerëz të Padukshëm’, por kush është vajza që shfaqet në video me kurriz, që flet dhe që do e realizojë emisionin? Është  prezantuesja e njohur Anjeza Maja./ Më poshtë keni videon e plotë të postuar në Instagramin e kryeministrit/ Copyright/ Tiranapost.al. E.B

  View this post on Instagram

  COMING SOON në ERTV natyrisht😉

  A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on