• Shqip
 • English
 • E diel, 15 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Rama i përgjigjet qytetarit: Më merr të keqen, nuk jetoj për të mbushur xhepat


  “Nuk ka politikan që nuk vjedhin, por unë mendoj se ti ke punuar më shumë nga të gjithë”, shkruan dikush në një status të Kryeministrit Edi Rama dhe ai i përgjigjet: “Ti më merr të keqen mua se unë s’jam politikan, ashtu siç kujton ti dhe nuk jetoj për të mbushur xhepat me lekë, po për të mbushur jetën me kuptim, me emocion, me vepra, me ëndrra e me kujtime!”.

  Komentet e marra nga Facebook-u i kryeministrit

  Rama replikon gjithmonë me komentuesit dhe këtë herë sqaroi Lulzimin, që si për ironi ka të njëjtin emër me kryetarin e Partisë Demokratike./Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post