• Shqip
 • English
 • E shtunë, 18 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Rama bën ndryshime në qeveri! Plarent Ndrecaj merr postin në Ministrinë e Brendshme


  Plarent Ndrecaj është emëruar sekretar i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, duke zëvendësuar kështu Dritan Palnikaj, i cili është emëruar Këshilltar i Kryeministrit.

  Plarent Ndrecaj ka mbajtur poste të tjera të rëndësishme, si ai i sekretarit të Përgjithshëm pranë Ministrisë së Arsimit dhe më pas si sekretar i Përgjithshëm pranë Ministrisë së Mjedisit me në krye Blendi Klosin./ Tiranapost.al. E.B

  Image result for Plarent Ndrecaj

  Plarent Ndrecaj

  Image result for Dritan Palnikaj

  Dritan Palnikaj

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post