• Shqip
 • English
 • E hënë, 20 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  LDK merr një ofertën të re nga Vetëvendosja


  Lidhja Demokratike e Kosovës konfirmon se ka marrë një ofertë të re nga Vetëvendosja për koalicionin e ri të qeverisë.

  “Dje nga LVV-ja kemi pranuar një propozim shumë të ngjashëm me atë të paraqitur nga ta në takimin e fundit të javës së kaluar, me disa ndryshime të vogla, të cilat do të shqyrtohen në ditët në vijim”, tha zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa.

  Sipas mediave vendase, Albin Kurti i ka propozuar Isa Mustafës shtimin e numrit të ministrive, lajm i cili ende nuk është konfirmuar./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post