• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Rozë Të gjitha TIP top

  Qartë, bukur, pastër: ja lista e 26 kritereve që duhet të plotësojë një grua. Sipas një burri!


  Gratë mund të jenë edhe të vështira kur vjen puna tek karakteristikat e burrit ideal, por burrave nuk ua kalojnë.
  Ata kanë një listë me 26 pika që duket mission impossible: sepse janë kontradiktore me njëra-tjetrën. Një shembull? Të jesh e dobët dhe sportive por edhe adhuruese e kuzhinës. Të pish verë, por jo dhe aq. Të mbahesh mirë por edhe të bëhesh gati për 10 minuta. T’i dedikohesh karrierës por edhe të jesh mama e familjare e shkëlqyer.

  1. Buzëqeshje e ëmbël
  2. Flokë të gjatë
  3. Fundshpinë e vogël por e ngritur
  4. Adhuruese e verës
  5. Të mbajë veten e të vishet bukur
  6. Të dalë në mbrëmje me miq
  7. T’i kuptojë barsoletat
  8. Të jetë më e shkurtër se burri
  9. Të jetë sportive
  10.Të jetë e dobët dhe e mirëkuruar
  11.T’i japë mirë makinës
  12. Të adhurojë familjen dhe fëmijët
  13.Të dijë të gatuajë shkëlqyer
  14.Të pëlqejë futbollin
  15.Të pijë alkool por me masë
  16.Të bëhet gati për 10 minuta
  17.Të ndihet e lumtur me çdo veshje
  18.Të ketë dëshirë të madhe seksuale
  19.Të jetë e diplomuar
  20.Të ketë një punë
  21.Të ketë rrogë të mirë
  22.Të jetë amvisë e përkryer
  23.Të bëjë namin në shtrat
  24.Ta pëlqejnë miqtë e burrit
  25.Edhe asaj t’i pëlqejnë ata
  26. Të mos e ketë xhepin e shpuar

  Kushedi pse kanë ndaluar këtu!

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post