• Shqip
 • English
 • E martë, 22 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Puthja e muajit të mjaltit e bën Besnikun e Jonidës me buzëkuq


  Fiks si të sapomartuar Jonida dhe Besniku po shijojnë muajin e mjaltit. Pak para fotos funny që Jonida postoi e kishin shkëmbyer një puthje të pakujdesshme, aq sa Jonidae kish bërë burrin me buzëkuq.

  Postimi i Jonidës në Story

  Besniku nuk e dinte dhe e kuptoi vetëm duke shkrepur selfien. “Ç`ka kom n`buzë more”, i kish thënë së shoqes duke bërë foton, por siç edhe Jonida e tha, ishte shumë vonë. Dhe ashtu me buzët flakë të kuqe, përfundoi në story.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]