• Shqip
 • English
 • E enjte, 21 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Punonjësi i burgut kapet pasi tentoi të fuste drogë në qeli


  Një punonjës i burgut të Rrogozhinës u arrestua mbrëmjen e sotme, pasi tentoi të fuste drogë në qeli.

  Sipas njoftimit të policisë i arrestuari është punonjës i regjimit të brendshëm të burgut, Pëllumb Sinani.

  Këtij të fundit iu gjetën 60 gramë lëndë narkotike kanabis. Kanë nisur veprimet hetimore lidhur me këtë ngjarje, ndërsa nuk bëhet e ditur se cilit prej të burgosurve do të dorëzohej./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post