• Shqip
 • English
 • E diel, 8 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Publikohet shuma zyrtare, sa para janë mbledhur për të prekurit nga tërmeti


  Shqiptarë nga e gjithë bota, pavarësisht statusit, kanë vijuar që të kontribuojnë në platformën qeveritare e-Albania, Bankës së Shqipërisë dhe Bankave të Nivelit te Dytë.

  Sipas shifrave të publikuara nga Ministria e Financave janë mbledhur mbi 132 milionë lekë, 2.9 mln euro dhe 310 mijë dollarë.

  Totali i arkëtuar:

  Shuma e arkëtuar ne LEKE

  132,912,131.29  2,797,120.48

  Shuma e arkëtuar ne EURO

  2,797,120.48

  Shuma e arkëtuar ne USD

  310,888.46

  / Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post