• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 18 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Publikohet projekti i terminalit të pasagjerëve në Aeroportin e ri të Kukësit, ja kur do përfundojë


  Si do të jetë Aeroporti që ka nisur të ndërtohet në Kukës? Kryeministri ka postuar një video-mesazh nga projekti i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit. Aktualisht po punohet intensivisht që aeroporti të përfundojë brenda vitit të ardhshëm.

  Rama shkruan: Dhe duke ndarë me ju kënaqësinë e këtij videoimazhi nga projekti i i terminalit të pasagjerëve në aeroportin e ri të Kukësit, ku po punohet intensivisht për realizimin e projektit brenda vitit të ardhshëm, ju uroj një ditë të mbarë😊.

  Më poshtë keni videon e publikuar nga kryeministri Rama./ Tiranapost.al. E.B

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690