• Shqip
 • English
 • E mërkurë, 13 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Publikohet kënga e fundit e Ergi Dinit


  Barbana, motra e Ergi Dinit publikoi këngën e fundit të vëllait që s`jeton më. Ergi e kishte lënë gati pjesën e tij të këngës që do këndonte në bashkëpunim me motrën dhe si për ironi të fatit titullin ia kish vënë “Ku je”.

  Foto nga klipi, marrë nga Rudina
  Foto nga klipi, marrë nga Rudina

  Sot tek Rudina, Barbana dhe i ati i saj shkrimtari dhe gazetari Dashamir Dini prezantuan klipin duke mos i ndaluar lotët për asnjë moment.

  Ergi u nda nga jeta 3 vjet më parë në një aksident me motor, kurse sot do festonte ditëlindjen.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije zbardhur nga Rudina në Tv Klan

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post