• Shqip
 • English
 • E diel, 17 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pse vetëm Meghan, edhe Kate e lëshoi dorën me fustanin e ri


  Meqë Meghan hipi katër herë brenda 11 ditëve në avion privat e meqë Meghan kurrë s`e ka kursyer dorën për veshjet, përse të mos e lëshonte dhe Kate. Harrojini fustanët e saj të ricikluar nga katër a pesë herë. Kësaj radhe e priti vjeshtën me një fustan gjithë lule e që kushton më shumë se 1600 paund.

  The Duchess of Cambridge looked pretty in a floral-patterned dress as she arrived to unveil a playground paradise inspired by her Chelsea Flower Show garden today. The mother-of-three (pictured) paired her outfit, which featured a belt to cinch her in at the waist, with beige wedges and wore her glossy brown locks loose

  Fustani është krijim i Emilia Wickstead dhe për çudi gjendet ende në magazinë. Efekti Kate Middleton nuk e bëri të vetën.

  *Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post