• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Pse rri beqare? Unë i pres me kalë ata vijnë me gomar


  Bleona Qereti do që bashkëshorti i saj t’i plotësojë të gjitha kërkesat që ka dhe për këtë s’ka kompromise.

  E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” një prej fëmijëve e pyet për arsyen pse është ende beqare.

  “Unë i pres të vijnë me kalë ata më vijnë me gomar. Nuk kanë gjetur gjënë e duhur që të vijnë. Nuk duket zemra kur vjen ai me gomar, s’ia sheh dot zemrën. Ma gjej një burrë zemërbardhë se do ta marr direkt”, tha Bleona./ Tiranapost.al

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post