• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Prokuroria të punojë më shumë për aferën e ÇEZ, hetoni Shkëlzen Berishën!


  Sot ishte gjyqi i radhës mes Taulant Ballës dhe Shkëlzen Berishës. Në deklaratat për mediat, Taulant Balla dhe Shkëlzen Berisha kanë mbajtur qëndrimet reciproke. Balla ftoi prokurorinë të vazhdojë hetimin për Shkëlzen Berishën dhe tha:

  ‘Prokuroria të mos pushojë çështjen. SPAK duhet të marrë në hetim çështjen e CEZ. Ne nuk jemi si ata, çdo çështjeje do i shkojmë deri në fund, jam vetë në gjykatë për të rikonfirmuar bindjen se akuzat tona qëndrojnë, garancia për shqiptaret është rruga e konsoliduar. Kliko këtu për lajmin me video të Shkëlzen Berishës./ Copyright/ Tiranapost.al. 

  Video/ Shkëlzen Berisha: Më akuzojnë, por s’japin dot një provë për mua