• Shqip
 • English
 • E diel, 19 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Princeshë Diana na paska fshehur lidhjen me këngëtarin


  Po që paska patur një histori interesante e që ne s`e kemi ditur. Këngëtari ynë i preferuar, George Michael dhe Princesha jonë e preferuar Diana e paskan patur vaj muhabetin. Libri autobiografik i këngëtarit ka zbuluar disa të fshehta që neve na pëlqyen më thënë të drejtën, kurse Mbretëreshës Elizabeth nuk do t`i pëlqejnë aspak. Se jo vetëm që ishin shokë të ngushtë, po Diana i tregonte edhe gjithë sekretet e shtëpisë. Madje madje, mediat e huaja dhe ata që e kanë lexuar librin po thonë se mes rreshtash nënkuptohej një lidhje intime.

  (Diana dhe George, foto nga Tim Graham, Getty Images)

  Kujt do t`ia kishte marrë mendja?! Se dihet botërisht që George Michael ishte homoseksual.

  Përshtatur nga: Daily Mail

  F.H/Tiranapost.al

  Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post