• Shqip
 • English
 • E hënë, 27 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Postimi i fundit i Ardit Gjebreas nuk është një postim i zakonshëm


  Postimi i fundit i Ardit Gjebreas, për të gjithë ata që e kanë memorien e fortë, nuk është një postim i zakonshëm.

  Postimi i Ardit Gjebreas kur firmosi kontratën

  Kontrata e bashkëpunimit të Ardit Gjebreas dhe Aleksandër Frangajt për “E diela shqiptare” është firmosur në mars të këtij viti për deri në sezonin e vitit 2022, por programi do shkojë përtej këtij viti.

  Postimi i fundit i Arditit

  E tha Arditi në postimin e tij ku shkruan: “Viti më i mirë për ‘E diela shqiptare’. Mbarojmë një sezon në 30 Korrik, fillojmë sezonin tjetër në 17 Shtator, Viti i Ri në 31 Dhjetor”. Dhe kalendari mbi të cilin ka shkruar është ai i 2023-shit. A ka lajm më të mirë për gjithë ata 25 mijë ndjekës që pëlqyen foton e firmosje së kontratës së parë dhe kushedi sa mijërave të tjerë që prej 18 vitesh e kalojnë të dielën me Arditin?

  *Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post