• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Postimi i Dalina Buzit, brenda të cilit i gjen të gjitha


  Një foto “mirëmëngjesi” nga Dalina Buzi pa grim u shoqërua nga një status me dy pjesë, ku vështirë të dallosh më provokuesen e më interesanten.

  Në fillim shkruan: “Dukem sikur di diçka, por nuk e them dot”. Ndoshta e ka vërtet ndonjë informacion, ndonjë lajm ekskluziv të cilin nuk mund ta zbulojë.

  Pastaj vazhdon: “Kjo foto ka kaluar me sukses kontrollin e FaceTune, se të drejtat ligjore për të më parë siç jam në mëngjes, i ka vetëm bashkëshorti im, i cili, çuditërisht vazhdon të jetë i martuar me mua”.

  Dhe pak për sinqeritetin, pak për provokimin, pak për humorin e pak për autoironinë, shumë e kanë pëlqyer postimin e saj.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post