Lifestyle Showbiz Te gjitha TIP top

Politikane, aktorë, këngëtarë e prezantues. Pse të gjithë po çmenden pas këtij golfi?


Çunat dhe gocat zakonisht i kanë veshjet të ndara. Kështu edhe janë rritur në fakt. Rozë për vajzat, blu për djemtë. Megjithë tendencat e viteve të fundit kur shpesh edhe djemtë çoç veshën ndonjë gjë rozë, ka një ngjyrë që i bashkon të dyja gjinitë: camel. Golfit camel nuk i ka thënë “jo” askush.

Pa dallime pune e pozite, e kanë veshur këngëtarë, humoristë, aktorë, edhe politikanë.

(Blerim Destani, foto nga Instagrami)

Blerim Destani thonë se ka milionat dhe e ka një golf si ky që kanë të gjithë.

(Getoar Selimi, foto nga Instagrami)

Ok, Blerimi është aktor, po edhe çunat e fortë si reperët e kanë një golf të tillë. E ka dhe Geti i Marinës. Ka pozuar fiks si çun i fortë, me golfin afër ngjyrës së mjaltit.

(Bes Kallaku, Meta, foto nga Instagrami)
(Bes Kallaku, foto nga Instagrami)
(Bes Kallaku, foto nga Instagrami)

Golf camel kanë edhe ata që dalin foto me presidentin e që e kanë shok. Ja sa i shkon Besit, apo s’i shkon dhe aq. Këtyre të tjerëve, sikur u rri më mirë. Megjithatë Besi s’e heq nga trupi.

(Monika Kryemadhi, foto nga Instagrami)

 

Po ç`themi dhe ne: Golf të tillë kanë ata që dalin foto me presidentit. Golf të tillë ka edhe gruaja e presidentit Meta, Monika dora vetë.

(Bes Kallaku, Xhensila Myrtezaj, foto nga Instagrami)

Madje një të tillë ka edhe Xhensila, e shoqja e atij që rri me presidentin. Po që qenka golf me nivel ky.

(Jonida Vokshi, foto nga Instagrami)

Ja e paska edhe Jonida Vokshi një. Jo në modelin e këtyre të tjerëve, po në të njëjtën ngjyrë. Gjithmonë camel. Po s`e pate edhe ti një, ik blije. Të bëjë sa lekë të bëjë, ia vlen. Qenka uniseks.

F.H/Tiranapost.al

Na kontaktoni: 0684084690 /email: [email protected]