• Shqip
 • English
 • E enjte, 19 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Sport Të gjitha

  Politika reagon për fitoren e Shqipërisë: Mos u bëni VIP-a se ju shan ai!


  Kur fiton Kombëtarja shqiptare nuk mund të qëndrojnë pa komentuar personazhet e politikës dhe sporti është ndër të vetmet që i bashkon në një qëndrim forcat e ndryshme. Shqipëria fitoi në përballjen e sotme me Islandën 4-2.

  Ilir Meta

  Edi Rama

  Erion Braçe

  /Tiranapost.al

  Video/ Pas zhgënjimit në Francë, Shqipëria na krenon me Islandën 4-2

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690