• Shqip
 • English
 • E enjte, 17 Tetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Të gjitha

  Po kërcënohet Basha? Lleshaj takim sekret me komandantin e Gardës


  Lidhur me informacionet se kreu i PD-së, Lulzim Basha, mund të jetë nën rrezik ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka bërë jë takim me komandantin e Gardës së Republikës.

  Ishte gazetarja Klodiana Lala e cila zbuloi takimin sekret mes Lleshajt dhe Gramos Sakos, e ftuar në emisionin “Opinion”.

  Lala tha se takimi u zhvillua rreth orës 18:00 të kësaj të hëne, ndërsa tema e takimit mendohet se ishte siguria e Lulzim Bashës./ Tiranapost.al

  Basha i kërcënuar? PD e mohon, por gazetarja tregon një detaj

  Po kërcënojnë Bashën? PD akuza ministrit Lleshaj për shantazh: Pse u takua me truprojën e tij në zyrë

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected]