• Shqip
 • English
 • E diel, 18 Gusht 2019
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Plagoset me armë zjarri i riu në Tiranë, autorët në kërkim


  Një i ri ka mbetur i plagosur me plagosur me armë zjarri në rrugën “Asdreni” në Fushë Mëzez, Kashar.

  26-vjeçar me iniciale E.M raportohet se është qëlluar në këmbë. I plagosuri është dërguar në Spitalin Ushtarak, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

  Ndërkohë grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe kapjen e autorëve./ Tiranapost.al