• Shqip
 • English
 • E premte, 20 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet Politikë Të gjitha

  Pjesëmarrje e ulët në protestë/ Momenti kur mbërrin Basha dhe Kryemadhi


  Pamjet me dron tregojnë një pjesëmarrje edhe më të ulët të protestës sa parashikuar sot. Përsëritja duket se ka shkaktuar lodhje edhe tek kritikët apo të pakënaqurit e qeverisë të cilët janë tërhequr ndoshta edhe pas mbushjes së opozitës në parlament me emrat e listave por që edhe efekti ndërkombarë po ndjehet. Pas vizitë së Palmer , i dërguari i SHBA-së në Tiranë dhe refuzimit të të gjjthë pjesës tjetër nga ana e faktorit ndërkombëtarë protesta është rrudhur duke e treguar edhe me pamje.

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690