• Shqip
 • English
 • E hënë, 16 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Showbiz Të gjitha

  Video/ Pesë të vdekur në koncertin e reperit që bëri hit në Shqipëri, Dhurata Dora ndodhej aty


  Ka rezultuar fatal koncerti i reperit të njohur i cili së fundmi pati një bashkëpunim me këngëtaren Dhurata Dora, me këngën me titull Zemër, që u kthye menjëherë në hit.

  Image result for dhurata dora soolking

  Abderraouf Derradi, i njohur si Soolking po mbante një koncert në Algjeri në një stadium, por fansat e tij të mbledhur me mijëra filluan papritmas të shtynin e të shkelnin ata që u rrëzuan në tokë, dhe për pasojë 5 persona ndërruan jetë, mes tyre tre burra dhe dy gra ndërsa janë lënduar mbi 20 persona.  Edhe këngëtarja Dhurata Dora ka qenë e pranishme në koncert, nisur nga një story që publikuar./ Tiranapost.al.

  Detaje të tjera nuk jepen nga mediat lokale alegjeriane dhe ndërkombëtare, por janë publikuar video dhe njerëz që tregojnë se si u ndjenë në panik.

   

   

   

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690