• Shqip
 • English
 • E hënë, 17 Shkurt 2020
 • Shqip
 • English
 • Kronikë e zezë Të gjitha

  Përplaset për vdekje 10-vjeçari nga vëllai


  Një aksident i ka marrë jetën një fëmije 10-vjeçar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur Maqellarë. Sipas burimeve nga policia lokale fëmija është përplasur nga një makinë që dyshohet se drejtohej nga vëllai i tij 18-vjeçar.

  I mituri me inicialet E.Xh. është përplasur nga makina ndërsa po luante në oborrin e shtëpisë.

  Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital por fatkeqësisht ka ndërruar jetë. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post