• Shqip
 • English
 • E hënë, 9 Dhjetor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Përgjigjja e Ronelës duket se i vuri kapakun historisë së saj dhe Zerkës


  “Shpirti binjak”, është përgjigjur Ronela dje tek “Shiko kush luan” kur u pyet se çfarë e ka Young Zerkën. Mbase e ka pasur vetëm në aspektin profesional, edhe pse një përgjigjje e tillë kur internet ka vite që zien mbi një histori të mundshme dashurie mes të dyve, do t`i përforconte thashethemet.

  Ronela nuk pranoi sfidën, por zgjodhi të përgjigjej dhe pas intervistës së fundit të Zerkës që u duk sikur e mohoi, çorba u trazua sërish.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije referuar “Shiko kush luan” në Top Channel

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post