• Shqip
 • English
 • E enjte, 19 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Përgatitu të tërheq nga hunda… Ftesa e Jonidës për Anjezën është tipike mes shoqesh


  Ftesat e dasmës së Jonida Vokshit me Besnik Krapin nuk ishin nga ato të zakonshmet jo vetëm nga pamja, por edhe nga përmbajtja.

  Shkrimit të shtypit ia zë vendin ai i dorës dhe i ftuari nuk merr një mesazh tradicional si, “Jeni të ftuar në gëzimin e dasmës sonë” apo “Në raste të tilla ua shpërblefsha”.

  Asgjë nga këto nuk ishte shkruar mes guaskës dhe këtë detaj na e dha Anjeza Maja me një postim në Instagram.

  “O shpirt! Nuk e ke idenë sa e lumtur jam të të kem aty, në një ditë si kjo për mua. Përgatitu të të tërheq nga hunda e të kapësh buqetën e luleve. Vitin tjetër dasmën tënde! Të dua shumë”, shkruhet në ftesën e Jonidës për Anjezën.

  Të presim të shtunën për të parë kush do ta kap buqetën!/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690