• Shqip
 • English
 • E diel, 22 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Aktualitet My Tirana Të gjitha

  Përfundon rregullimi i shkollës “Eqrem Çabej”, ja si duket tani


  Pak javë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor dhe ata që e ndjekin mësimin në shkollën “Eqrem Çabej” në kryeqytet, do të hyjnë në një ambient të ri.

  Rikonstruksioni i gjimnazit në Tiranë ka përfunduar, ndërsa klasat janë bërë dhe më komode.

  “Nona fare Eqrem-sat tani! Shkolla ‘Eqrem Çabej’, një nga rehabilitimet më të freskëta të bashkisë, e sapo bërë gati për vitin e ri akademik. Ka lezet tani shkolla! Çantat e librat dhe direkt për mësim!”, shkroi kryebashkiaku Erion Veliaj në një postim në Instagram./ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690