• Shqip
 • English
 • E shtunë, 21 Shtator 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha

  Përfundimisht Keanu Reeves është mashkulli më i kulluar në botë! Ja provat


  Në të gjitha fotot ku ka pozuar me fanset ose koleget e tij do të dalloni një detaj. Dora e Keanu Reeves nuk prek asnjëherë në trupin e tyre!

  Fansat kanë vënë re këtë gjest të aktorit dhe kanë mbetur të shtangur.

  Një faqe në Facebook (Unprofessional Madman) ndau disa foto të 54-vjeçarit, ku dora që qëndron pas vajzës ose gruas me të cilën pozon është e mënjanuar dhe nuk prek në trupin e saj.

  Fansat e tij kanë nisur të shkruajnë se ai është shumë i edukuar, i sjellshëm dhe një xhentëlmen i vërtetë.

  “Keanu Reeves është shumë i kulluar për këtë botë” dhe “Një xhentëlmen i vërtetë”, ishin disa nga komentet më të shpeshta.

  Por nga ana tjetër, fansat kanë nxjerr një teori se arsyeja pse aktori nuk i prek njerëzit kur del në foto është që të shmangë çdo akuzë të mundshme për sjellje të pahijshme./ Burimi Daily Mail/ Tiranapost.al

  Reklamo biznesin tënd në TIP Na kontakto në [email protected] ose 068 408 1690