• Shqip
 • English
 • E premte, 15 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Shtëpia që dua! Të gjitha TIP top

  Për vizitë në shtëpinë klasike 47 milionë dollarëshe të Rob Lowe


  Shtëpia e Rob Lowe është po aq e bukur sa edhe sytë e tij. Kushton shumë se shumë se një pjesë e madhe e vilave të VIP-ave që kemi parë deri tani. Plot 47 milionë dollarë është vlera e saj. Ka 20 dhoma përgjithësisht arreduar në stilin klasik dhe nuk i mungon asgjë për t`u quajtur rezidencë. Hyr me mend dhe dil pa mend në çdo cep.

  Montectio Home
  Foto nga Pinterest
  Front Yard
  Foto nga Pinterest
  Swing
  Foto nga Pinterest
  Seating Area
  Foto nga Pinterest
  Living Room
  Foto nga Pinterest
  Home Bar
  Foto nga Pinterest
  Formal Dining Room
  Foto nga Pinterest
  Kitchen
  Foto nga Pinterest
  Kitchen
  Foto nga Pinterest
  Pantry
  Foto nga Pinterest
  Living Room
  Foto nga Pinterest
  Dining Room
  Foto nga Pinterest
  Front Porch
  Foto nga Pinterest
  Deck
  Foto nga Pinterest
  Patio
  Foto nga Pinterest
  Outdoor Living Area
  Foto nga Pinterest
  Bathroom
  Foto nga Pinterest
  Home Gym
  Foto nga Pinterest
  Home Office
  Foto nga Pinterest
  Staircase
  Foto nga Pinterest
  Hallway
  Foto nga Pinterest
  Master Bathroom
  Foto nga Pinterest
  Walk-In Closet
  Foto nga Pinterest
  Living Room
  Foto nga Pinterest
  Dining Room
  Foto nga Pinterest
  Bedroom
  Foto nga Pinterest
  Bedroom
  Foto nga Pinterest
  Sitting Room
  Foto nga Pinterest
  Wine Cellar
  Foto nga Pinterest
  Bathroom
  Foto nga Pinterest
  Kitchen
  Foto nga Pinterest
  Home Theater
  Foto nga Pinterest
  Living Room
  Foto nga Pinterest
  Kitchen Table
  Foto nga Pinterest
  Kitchenette
  Foto nga Pinterest
  Bedroom
  Foto nga Pinterest
  Patio
  Foto nga Pinterest
  Pool
  Foto nga Pinterest

  *Ky post u përshtat nga mydomaine dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post