• Shqip
 • English
 • E martë, 21 Janar 2020
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Shtëpia që dua! Të gjitha TIP top

  Për vizitë në shtëpinë e re të Obama-ve


  Ish-familja presidenciale Obama ka blerë një shtëpi të re në Massachusetts. Shtëpia është mbi 600 metër katrorë, kurse bashkë me sipërfaqen e jashtme shkon 120 mijë metra katrorë.

  Obama-t shpenzuan gati 12 milionë dollarë për një vilë që ia vlen. Brenda saj janë 7 dhoma gjumi, një pishinë, një oxhak si dhe disa hapësira të ndara nga vila që janë për miqtë e tyre.

  Më e bukur se vilat e filmave.

   

  *Ky post u përshtat nga bostonglobe dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

   

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post