• Shqip
 • English
 • E hënë, 18 Nëntor 2019
 • Shqip
 • English
 • Lifestyle Showbiz Të gjitha TIP top

  Për Robertin, Nora s`ka asgjë për të thënë, po për thashethemet e lidhjes së re?


  Nora Istrefi bëri daljen e parë në një event publik, pas ndarjes, tek sfilata e Alketa Vejsiut. Kështu që nuk i shpëtoi pyetjes së Prive për divorcin nga Roberti.

  “Ama hiç asgjë s`kam për të thënë”, tha Nora duke qeshur dhe nuk ndaloi as kur gazetari shtoi: “Po flitet se je në një lidhje të re”. As pas kësaj fjalie nuk ka asgjë, as e pohoi dhe as e mohoi.

  Nora dhe Robert Berisha kishin një lidhje të gjatë bashkë dhe u lajmin e divorcit e dha Roberti ca muaj më parë. Ata janë prindër të Renee-së, një vajze 4-vjeçare.

  *Ky post u realizua nga Fabjola Hije referuar Prive

  Për t’u bërë pjesë e grupit "TiranaPost" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Tirana Post